سرویس فرهنگی و هنری
به منظور ارتقاء سطح علمی فرزندان ائمه جماعات:

تفاهم‌نامه کانون تعالی بین مسجد ولیعصر(عج) و ناحیه شهید مدرس امضا شد

(چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶) ۱۵:۰۸

تفاهم‌نامه «کانون تعالی» بین امام جماعت مسجد ولیعصر(عج) شهرستان پیشوا و مدیر ناحیه شهید مدرس مرکز رسیدگی به امور مساجد امضا شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، تفاهم‌نامه «کانون تعالی» بین حجت الاسلام اسفندیار امام جماعت مسجد ولیعصر(عج) شهرستان پیشوا و حجت الاسلام مهدی ضائفی مدیر ناحیه شهید مدرس مرکز رسیدگی به امور مساجد امضا شد.

این تفاهم نامه سه‌شنبه 11 مهرماه با حضور حجت‌الاسلام رحیمی کارشناس طرح تعالی معاونت جذب و آموزش، حجت الاسلام ضائفی مدیر ناحیه شهید مدرس و حجت الاسلام اسفندیاری امام جماعت مسجد ولیعصر(عج) شهرستان پیشوا، در ناحیه شهید مدرس مرکز رسیدگی به امور مساجد به امضا رسید.

لازم به ذکر است: طرح تعالی خانواده به منظور رشد، مهارت آموزی و دانش افزایی خانواده‌های ائمه جماعات و خدام مرکز رسیدگی به امور مساجد در زمینه های تحصیلی، علمی، فرهنگی-اجتماعی برنامه ریزی شده تا موجبات شکوفایی بیشتر مساجد با همکاری خانواده‌های این عزیزان فراهم شود. هدف دیگر این طرح کاهش دغدغه‌های ائمه محترم جماعات و خدام در زمینه پیشرفت علمی فرزندان و حضور در مراکز معتبر و مورد اطمینان است.

یادآور می‌شود، این طرح پس از آسیب شناسی در موارد ذکر شده، سال گذشته در سه ناحیه مرکز رسیدگی به امور مسجد به صورت آزمایشی اجرا و با استقبال خوبی مواجه شد. هم اکنون این طرح در حال اجرا است و نواحی هجده‌گانه مرکز رسیدگی به امور مساجد با مساجد منتخب تفاهم نامه همکاری امضا کرده‌اند.

بنا بر این گزارش مسجد منتخب در این طرح، مسجدی است که به منظور مراجعه خانواده خدام و ائمه جماعات برای اطلاع از مراحل اجرای طرح و برگزاری آزمون‌ها نسبت به مختصات جغرافیایی و ظرفیت‌های آن مسجد در ناحیه انتخاب می‌شود.

تعداد بازدید : ۲,۱۷۳

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید