شنبه / ۳۱ تیر ۱۴۰۲ / ۱۴:۴۵
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۸۲۹۳
گزارشگر : ۶۹۱
در پی جسارت به ساحت مقدّس قرآن

پیام رهبر معظم انقلاب و راه اندازی پویش سراسری

در پی جسارت مکرر به ساحت مقدّس قرآن از سوی برخی اسلام‎ستیزان و دولت‌‌های غربی، معاونت فرهنگی ـ اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجدپویش سراسری «فدائیان قرآن» را راه‌اندازی نموده است.

به گزارش سرویس مسجدخبر پایگاه تخصصی مسجد؛ همزمان با شب عاشورای حسینی، با برگزاری کرسی تلاوت و روی دست گرفتن قرآن کریم توسط عزاداران حسینی، با قرآن و عترت تجدید بیعت نموده و جسارت و هتک حرمت به ساحت نورانی قرآن کریم را در مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیئات محکوم نماییم.

امروز اولی‌الامر مسلمین، رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در پیامی جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید در سوئد را حادثه‌ای تلخ و توطئه‌آمیز و خطر آفرین خواندند و تاکید کردند: اشد مجازات برای عامل این جنایت مورد اتفاق همه علمای اسلام است، دولت سوئد باید عامل جنایت را به دستگاه‌های قضایی کشورهای اسلامی تحویل دهد.

متن پیام رهبر انقلاب به شرح زیر است؛

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید در سوئد، حادثه‌ای تلخ و توطئه‌آمیز و خطرآفرین است. اشد مجازات برای عامل این جنایت مورد اتفاق همه علمای اسلام است، دولت سوئد نیز باید بداند که با پشتیبانی از جنایتکار، در برابر دنیای اسلام آرایش جنگی گرفته و نفرت و دشمنی عموم ملت‌های مسلمان و بسیاری از دولت‌های آنان را به سوی خود جلب کرده است.

 وظیفه آن دولت آن است که عامل جنایت را به دستگاه‌های قضایی کشورهای اسلامی تحویل دهد. توطئه‌گران پشت صحنه نیز بدانند که حرمت و شوکت قرآن کریم روز به روز افزونتر و انوار هدایت آن درخشان‌تر خواهد شد، امثال این توطئه و عاملان آن، حقیرتر از آنند که بتوانند جلوگیر این درخشش روزافزون باشند. والله غالبٌ علی اَمرِه

سیدعلی خامنه‌ای ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲

https://amoozesh.masjed.ir/u/1b68

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید