یکشنبه / ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۵:۱۵
سرویس : مسجد آموز
کد خبر : ۳۸۰۰۸
گزارشگر : ۶۸۸
به همت معاونت جذب و آموزش

مجله های محراب، امین و کرامت منتشر شد

به همت مدیریت تولید محتوای معاونت جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد مجله های مجله های محراب، امین و کرامت جهت بهره برداری ائمه جماعات و امنای مساجد منتشر شد.

به گزارش واحد آموزشی پایگاه تخصصی مسجد (مسجد آموز) ؛ معاونت جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران مجله های محراب، امین و کرامت را جهت بهره برداری ائمه جماعات ، امناء و خدام مساجد منتشر کرد.
 
در مجله محراب که ویژه ائمه جماعات طراحی و تدوین شده بخشهای سیاسی اجتماعی ، معرفتی و خانواده قرار دارد که در بخش بطور مجزا به افزایش توان معرفتی و بصیرت افزایی، نکات مهم در مدیریت مسجد، فقه اجتماعی و همینطور نگاه ویژه به خانواده پرداخته شده است.
 
در مجله امین که ویژه اعضاء هیات امنا مساجد طراحی و تدوین شده است بخشهای ویژه مدیریتی اندیشه ورزی و پرونده های ویژه قرار دارد که در آنها امنا را با نحوه مدیریت مسجد در زمینه های مختلف میکند .
 
در مجله کرامت که ویژه خدام مساجد طراحی و تدوین شده است نگاه ویژه ای به بحث کرونا در مساجد دارد و در این مجله توصیه های ویژه جهت رعایت بهداشت در مساجد شده است تا مساجد پاکیزه باشند و همیشه درب آن باز به روی نمازگزاران باشد.

 

جهت دریافت فایل مجله بر روی تصویر آن در زیر کلیک نمائید

 

 

محراب زمستان 1401 جلد2  

 

امین زمستان 1401 جلد  


کرامت زمستان 1401 جلد
 مجله محراب
مجله امین
 مجله کرامت
https://amoozesh.masjed.ir/u/175q

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید