شنبه / ۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۰
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۲۲۴
گزارشگر : ۶۹۱
شهردار منطقه ۲۲ مطرح کرد:

پایش مشکلات محلات در میز خدمت مساجد

شهردار منطقه ۲۲ در میز خدمت که در مسجد جامع حضرت ولی‌عصر(عج) با حضور نائب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، گفت: دیدار های مردمی در مساجد با هدف پایش مشکلات محلات انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد به نقل از خبرگزاری شبستان، «وحیدرضا محمدی» در بین نمازگزاران مسجد حضرت ولی عصر (عج) گزارشی از اقدامات مدیریت شهری در شش ماه اخیر ارائه داد و اظهار داشت: هدف از برپایی این میز خدمت بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی در خدمات رسانی، ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات به مردم و دیدار بدون واسطه و  به صورت مستقیم مردم با مدیران شهری است.

 

شهردار منطقه ۲۲ ادامه داد: معضل فاضلاب و کمبود سرانه آموزشی دو معضل این منطقه است که در این مدت کوتاه اقدامات قابل توجهی رخ داده است.

 

محمدی افزود: هدف از دیدارهای مردمی در مساجد این است که بتوانیم به شکل چهره به چهره با شهروندان دیدار داشته باشیم و مشکلات را پایش و طی یک برنامه ریزی برطرف کنیم.

 

سید محمد آقامیری،نائب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در این مراسم گفت: اقدامات خوبی در این مدت کوتاه که مدیریت شهری و دولت تغییر کرده است، صورت گرفته است،

 

گفتنی است معاونان، سایر مدیران شهری منطقه 22 و مسئولان برخی از مدیران نهادهای خدماتی نیز در این برنامه حضور داشتند.

 

همچنین در حاشیه این مراسم به مناسبت روز ملی اهدای عضو اهدای زندگی اداره سلامت منطقه، اداره اجتماعی شهرداری ناحیه شش با مشارکت واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری اقدام به برپایی غرفه ثبت نام و صدور کارت اهدای عضو کرد.

 

پایان پیام/

https://amoozesh.masjed.ir/u/wr4

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید