چهارشنبه / ۸ تیر ۱۴۰۱ / ۱۰:۰۵
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۳۱۴
گزارشگر : ۶۹۱
حجت‌الاسلام خداداده مطرح کرد:

هم‌افزایی بچه‌های مسجد با تحقق شبکه‌سازی

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشوردر جریان بازدید از کانون فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مسجدالزهرا(س) تهران گفت: ما به دنبال ایجاد شبکه‌سازی در عرصه‌های مختلف در سطح کانون‌های مساجد با هدف هم‌افزایی و معرفی ظرفیت بچه‌های مسجد به جامعه هستیم.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد به نقل از ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده با همراهی «علی جان پرنیان» مدیر کانون امام خمینی (ره) از بخش‌های مختلف مسجد و فعالیت های کانون از جمله جلسات و حلقه‌های معرفتی، کتابخانه، سالن ورزشی، مهدکودک بازدید کرد و در ادامه با آیت‌الله «سید باقر خسروشاهی» امام جماعت این مسجد دیدار داشت.

وی در جریان این بازدید از نزدیک با فعالیت‌های اهل مسجد و کانون فرهنگی هنری امام خمینی (ره) آشنا شد و در ادامه طی سخنانی با اشاره به اهداف ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور تصریح کرد: ایجاد شبکه‌سازی موثر و منسجم یکی از اهداف ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور است به نحوی که ذیل این شبکه سازی ظرفیت‌ها و امکانات هر کانون به مساجد و کانون‌های دیگر در سطح استان‌ها، شهرها و اساسا کل جامعه معرفی شود.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به ظرفیت‌ها و استعدادهای بچه‌های مسجد در عرصه‌های مختلف اظهار کرد: حضور مستمر در رشته‌های متنوع فرهنگی هنری از جمله سرود و تئاتر از یک سو؛ توسعه اقدامات جهادی و فعالیت‌های حوزه گردشگری و بوم‌گردی از سوی دیگر سبب شده است که کانون‌های مساجد به مثابه یک مرکز فعال مسجدی در سطح جامعه شناخته شوند؛ بنابراین با تحقق و ایجاد شبکه‌سازی وسیع در سطح کانون‌های مساجد سراسر کشور، شاهد معرفی این کارکردها و ظرفیت‌ها به جامعه و شکل گیری یک ارتباط دو سویه بین مردم و کانون‌ها خواهیم بود.

وی همچنین ضمن تاکید نسبت به گسترش حلقه‌های معرفتی و هم‌افزایی میان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: به دنبال تحقق راهکارهای پیشرفت و تحول در عرصه‌های مختلف بین کانون‌های مساجد کشور هستیم.

کانون فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مسجد الزهرا (س) واقع در خیابان وحدت اسلامی تهران شامگاه دوشنبه 6 تیرماه میزبان حجت‌الاسلام ‌والمسلمین «کمال الدین خداداده» رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور بود.

انتهای پیام

https://amoozesh.masjed.ir/u/yyr

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید