شنبه / ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۸:۳۴
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۲۶۴
گزارشگر : ۶۹۲
به مناسبت دهه کرامت برگزار می‌شود

کاروان زیر سایه خورشید در مسجد مهدیه

مسجد مهدیه امروز میزبان خادمان آستان قدس رضوی می‌شود و به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا(ع) ۱۱۰ بسته ارزاق را میان تبعه افغانستانی توزیع می‌کند.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد به نقل از شبستان، مسجد مهدیه (واقع در تهران، خیابان فداییان اسلام، نبش کوچه مهدیه) در سه روز پایانی دهه کرامت برنامه های متنوعی در بزرگداشت این دهه تدارک دیده است.

 

این گزارش می افزاید، امروز (پنجشنبه،  19 خرداد ماه) جشن بزرگداشت دهه کرامت در مسجد مهدیه همراه با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار می شود که چند تن از خادمان آستان قدس رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید در این مراسم شرکت می کنند.

 

در پایان این مراسم، نمک متبرک حرم امام رضا(ع) نیز میان نیازمندان توزیع می شود.

 

بنا بر این گزارش، خیریه مسجد مهدیه به مناسبت دهه کرامت 110 سبد معیشتی میان اتباع افغانستانی توزیع می کند. همه ساله این مسجد این کار را در دو مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا(ع) و نیز عید غدیر انجام می دهد.

 

بنا بر این گزارش، پایگاه بسیج مهدیه در روز جمعه، ۲۰ خرداد ماه کاروان خودرویی و موتوری را در سطح خیابان های فداییان اسلام، شوش و 17 شهریور به حرکت درمی آورد.

 

همچنین در روز شنبه، ۲۱ خرداد همزمان با میلاد امام رضا (ع) از ساعت 10 تا 14 ایستگاه صلواتی و فرهنگی در مقابل مسجد مهدیه برگزار می شود که ضمن توزیع شیرینی و شربت میان مردم چندین جلد کتاب مرتبط با حضرت امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) با تخفیف 50 درصد به فروش می رساند. تمام درآمد حاصل از این کار فرهنگی صرف تهیه بسته ارزاق به منظور توزیع میان نیازمندان می شود.

 

پایان پیام/

https://amoozesh.masjed.ir/u/ws7

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید