یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۱۸:۵۷
سرویس : اصلی
کد خبر : ۳۶۷۸۵
گزارشگر : ۶۹۲
امام جماعت مسجد سیدسجاد(ع) خبر داد

راه‌اندازی کتابخانه سیار به همت بسیج مسجد

حجت‌الاسلام والمسلمین هاتفی گفت: بسیج مسجد سیدسجاد با همکاری حوزه علمیه خواهران سجادیه، کتابخانه سیار در سطح محله مجیدیه راه انداخته است.

حجت الاسلام والمسلمین «نصرت الله هاتفی» در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون ‌های مساجد خبرگزاری شبستان با بیان اینکه ترویج کتابخوانی در کشور باید هدفمند باشد، اظهار کرد: منظور از هدفمندی این است که برای این کار اهدافی معین شود که قطعا گسترش سبک زندگی اسلامی ایرانی، حرکت در مسیر عملی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و کاهش آسیب های اجتماعی باید از جمله این اهداف باشد.

 

امام جماعت مسجد سید سجاد(ع) (واقع در تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، خیابان شهید حاجی پور) افزود: ما بر همین اساس در شورای فرهنگی این مسجد، همه ساله برنامه های هفته کتاب را با یک اولویت برگزار می کنیم که امسال با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در سطح محله بود.

 

وی اضافه کرد: بسیج مسجد سیدسجاد با همکاری حوزه علمیه خواهران سجادیه، کتابخانه سیار در سطح محله مجیدیه را راه انداخته است که در این زمینه نیز ترویج سبک زندگی اسلامی ایران را مدنظر قرار داده ایم.

 

هاتفی خاطرنشان کرد: بسیج براداران و خواهران مسجد سید سجاد همچنین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتابخانه ای را از اواسط آبان ماه در حیاط این مسجد دایر کرده است تا علاقمندان بتوانند از یک سو کتاب های مورد علاقه شان را به امانت ببرند و از سوی دیگر، کتاب هایی را که در منزل یا محل کارشان دارند که مطالعه کرده و دیگر لازم ندارند، به کتابخانه این مسجد تحویل دهند.

 

پایان پیام/
https://amoozesh.masjed.ir/u/N5p

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید