پنج شنبه / ۸ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۶
سرویس : اصلی
کد خبر : ۳۶۶۵۷
گزارشگر : ۶۹۲
به همت یک امام جماعت جهادی :

«رواق همدلی» در مسجدحضرت ابوالفضل(ع)

حجت الاسلام ملکی با اشاره به استمرار نهضت مواسات در مسجد حضرت ابوالفضل(علیه السلام) گفت: به منظور حمایت از اقشار بی‌بضاعت و در راستای رواق همدلی هر ماه بسته‌های معیشتی میان اقشار محروم توزیع می شود.

حجت الاسلام رضا علی ملکی امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل(علیه السلام) در گفت و گو با خبرنگار شهرستان های استان تهران خبرگزاری شبستان با اشاره به استمرار نهضت مواسات در مسجداظهار کرد: در راستای حمایت از محرومان هر ماه بسته های معیشتی میان خانواده های کم برخوردار توزیع می گردد.

وی بیان کرد: همچنین در طول ماه در چند نوبت طبخ غذا انجام و میان خانواده های محروم توزیع می شود و بنا داریم، به مناسبت بازگشایی مدارس نوشت افزار و بسته های فرهنگی تهیه و به دانش آموزان اهدا کنیم.

مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت ابوالفضل(علیه السلام) با بیان اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون ۱۰ مرحله بسته های معیشتی میان خانواده های بی بضاعت توزیع شده است، گفت: برپایی ایستگاه سلامت به منظور توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده میان مردم و  تهیه و توزیع پنج هزار ماسک از سوی اهالی مسجد و توزیع یک هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در مسجد برای استفاده مردم جانمایی شد.

حجت الاسلام ملکی بیان کرد: کمک برای تعمیر و مرمت منازل افراد محروم، پرداخت قرض نیازمندان و حمایت از خانواده هایی که به دلیل بحران کرونا متضرر شده اند، در این دوران انجام شد.

وی با اشاره به فعالیت ها و رویکرد کانون فرهنگی هنری حضرت ابوالفضل(علیه السلام) برای نوجوانان و جوانان گفت: در محورهای قرآنی، آموزشی و سرود دوره هایی برای مخاطبان برگزار می شد که اکنون به دلیل بحران کرونا این دوره ها به صورت مجازی برگزار می شود.

پایان پیام/
https://amoozesh.masjed.ir/u/gwx

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید